Produkcja i sprzedaż znaków drogowych

Produkcja i sprzedaż znaków drogowych Gdańsk

Jako producent znaków drogowych z Gdańska prowadzimy sprzedaż znaków drogowych wszystkich rodzajów. W ciągłej sprzedaży posiadamy cały asortyment znaków drogowych dostępnych od ręki w naszym magazynie oraz produkowanych przez nas na bieżąco. Znaki drogowe można nabyć bezpośrednio w siedzibie naszej firmy w Gdańsku przy ul. Marynarki Polskiej 71 oraz za pośrednictwem naszego sklepu internetowego ZnakDrogowy.pl Sprzedaż znaków drogowych Gdańsk.

Znaki drogowe to tablice obowiązujące w ruchu drogowym, których znaczenie regulują odpowiednie przepisy prawa (rozporządzenie w sprawie znaków i sygnałów drogowych). Wyróżnia się oznakowanie pionowe i poziome. W obrębie oznakowania pionowego wyróżniamy z kolei znaki ostrzegawcze, znaki nakazu, znaki zakazu oraz informacyjne, a także zmiany kierunku i miejscowości.

Znaki drogowe ostrzegawcze

Informują o miejscach na drodze, gdzie może wystąpić niebezpieczeństwo i skłaniają kierujących do zachowania ostrożności. Mają kształt trójkąta równobocznego, o wierzchołku skierowanym do góry. Wyjątek stanowi znak A-7 ustąp pierwszeństwa przejazdu.

Znaki drogowe nakazu

Zalecają uczestnikom ruchu wymagany sposób jazdy. Mają kształt koła o niebieskim tle, wewnątrz którego znajdują się białe oznaczenia. Wyjątek stanowi znak nakazany kierunek jazdy dla pojazdów z materiałami niebezpiecznymi.

Znaki drogowe zakazu

Informują np. o zakazie wjazdu, wyprzedzania, zawracania, skręcania. W większości mają kształt koła z czerwoną obwódką i białym tłem.

Znaki informacyjne

Informują o rodzaju drogi oraz obiektach znajdujących się w najbliższym jej otoczeniu. Mają kształt kwadratu lub prostokąta o niebieskim tle i zwykle białych symbolach. Wyjątek to znak droga z pierwszeństwem przejazdu.

Znaki zmiany kierunku i miejscowości

Pokazują kierunek do miejscowości lub obiektu znajdującego się na drodze. Zazwyczaj są prostokątami o zielonym lub niebieskim tle z białymi napisami.

Nasza firma jest producentem znaków drogowych skupionym na obszarze województwa pomorskiego, w szczególności Trójmiasta, ale działamy także na obszarze woj. warmińsko- mazurskiego – Olsztyn, Elbląg.

W naszej ofercie dostępne są wszystkie znaki pionowe. Działamy na rynku od wielu lat. Samodzielnie zajmując się produkcją możemy oferować nasze znaki drogowe tanio, taniej niż konkurencja, przy zachowaniu najwyższej jakości sprzedawanych produktów. Mamy grono zadowolonych klientów. Przedstawiona przez nas oferta bazuje na najnowszych technikach oznakowań, wykonanych z najlepszej jakości materiałów. Oferujemy również sprzedaż tablic drogowych, pełniących funkcje informacyjne. Zwiększają one bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego i ułatwiają sprawne poruszanie się po drogach.

Naszą ambicją, którą skutecznie realizujemy, jest by sprzedawać znaki drogowe tanio, ale co ważniejsze, znaki drogowe najwyższej jakości.

Prowadzimy także sprzedaż oznakowania poziomego, termoznaki, znaki kolejowe, nawigacyjne itp.

Produkcja i sprzedaż znaków drogowych Znaki pionowe

Ostatnie wpisy

Tagi