Oznakowanie dróg montaż znaków drogowych

Oznakowanie dróg: montaż znaków drogowych, montaż znaków aktywnych, demontaż oznakowania pionowego

Naszym klientom oferujemy obsługę z zakresu organizacji ruchu na terenie miast: Gdańsk, Gdynia oraz województwa pomorskiego i warmińsko-mazurskiego.

Wykonujemy prace dotyczące stałego oznakowania dróg. Działalnością tą zajmujemy się  kompleksowo, tak aby nasz Klient uzyskał obsługę w pełnym zakresie i nie musiał się o martwić o szczegóły. Proponujemy Państwu zarówno możliwość zakupu znaków drogowych, jak i ich montaż i w razie potrzeby demontaż starych i/lub demontaż oznakowania po zakończeniu prac budowlanych, remontowych itp.

W naszym sklepie internetowym: ZnakDrogowy.pl Sprzedaż znaków drogowych Gdańsk, oferujemy Państwu szeroki asortyment znaków niezbędnych do prawidłowego przygotowania stałej organizacji ruchu. Znajdą tam Państwo znaki ostrzegawcze, znaki nakazu, znaki zakazu, szereg znaków informacyjnych,  lustra drogowe, elementy BRD. Nasza oferta jest stale poszerzana. Gwarantujemy także konkurencyjne ceny i w pełni profesjonalną obsługę.

Oprócz szerokiej oferty dotyczącej sprzedaży znaków drogowych, firma Felix Infrastruktura specjalizuje się także w szeroko pojętym montażu oznakowania dróg – z czym związany jest montaż znaków drogowych i montaż tablic na konstrukcjach rurowych. Nasi pracownicy to fachowcy w swojej dziedzinie – posiadają wiedzę i umiejętności, dzięki którym zlecenia wykonują w pełni profesjonalnie i zgodnie z obowiązującymi przepisami. Wykonujemy także prace związane z montażem znaków aktywnych, które w skuteczny sposób informują o możliwych niebezpieczeństwach w ruchu drogowym. Montaż znaków aktywnych stanowi specyficzną kwestię. Charakterystyczną cechą znaków aktywnych jest informowanie - ostrzeganie uczestników ruchu przy wykorzystaniu światła stałego lub błyskowego. Zaletami takiego rozwiązania jest podświetlenie diodowe, doskonała widoczność, brak kosztów eksploatacyjnych. Do montażu solaru w znakach aktywnych i skrzynki elektrycznej na słupkach zalecane jest stosowanie obejm stalowych ocynkowanych.

Ponadto, montujemy systemy informacji miejskiej oraz urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego, a także oferujemy w razie potrzeby demontaż oznakowania pionowego. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie – oferujemy pełny pakiet możliwości, tak aby jak najlepiej spełnić Państwa oczekiwania. Zaufało nam już wiele miast – wszystkie z nich doceniły naszą pracę. Jeśli potrzebna Państwu organizacja ruchu w Gdańsku - to tylko z nami!

Widoczność oznakowania

Znaki i urządzenia bezpieczeństwa ruchu powinny być widoczne dla kierujących pojazdami w jednakowym stopniu, zarówno w dzień jak i w nocy. Przy lokalizowaniu nowych znaków w rejonie skrzyżowań zawsze sprawdzamy, czy lokalizacja znaku wyznaczona projektem nie powoduje ograniczenia widoczności na wlotach głównych i podporządkowanych oraz sprawdzamy, czy istniejące oznakowanie drogowe nie zasłania lub nie jest zasłaniane przez montowane znaki. W razie konieczności dokonujemy korekty ich lokalizacji.

Oznakowanie dróg montaż znaków drogowych, montaż znaków aktywnych

Montaż znaków drogowych w Sopocie

Sprzedaż i montaż znaków drogowych na parkingu w Sopocie Sprzedaż i montaż znaków drogowych na parkingu w Sopocie Sprzedaż i montaż oznakowania pionowego na parkingu w Sopocie Sprzedaż i montaż oznakowania pionowego na parkingu w Sopocie

Ostatnie wpisy

Tagi